Waga przy niedoczynności tarczycy

Witam.. Mam niedoczynność tarczycy od ponad kilkunastu lat.. Jako dziecko byłam pulchniutka, ale odkąd zaczęłam brać leki waga spadła o parę kilo. Czy jeżeli teraz jestem pod opieką endokrynologa, biorę leki i wyniki mam dobre to nadal mogę przybierać na wadze czy raczej teraz to już zależy od tego jak sama będę dbała o swoją sprawność fizyczną i dietę ?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

teraz już zalezy od Pani. Jeżeli utrzyma Pani aktywność fizyczną i prawidłowe zywienie waga powinna się ustabilizować.

Pozdrawiam serdecznie