Wahanie poziomu kreatyniny od 1,2 do 1,4

Witam, mam 47 lat, mój poziom kreatyniny waha się od 1,2 do 1,4 md/dl. Wiem że są to wartości lekko podwyższone. W związku z tym czy powinnam się leczyć, może udać się do nefrologa albo ograniczyć białko w diecie. Pozdrawiam Marzanna S.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Na początek proponowałabym zwiększyć ilość przyjmowanych płynów. I za jakiś czas znowu wykonać badanie, jeśli wynik będzie się utrzymywał proszę udać się do lekarza.
Pozdrawiam