Wegetarianizm i odchudzanie

Można powiedzieć, że jestem wegetarianką nie jem mięsa ale także jajek, ryb oraz nie pije mleka jestem bardzo wybredna oraz mam tarczycę TSH obecnie około 4, biorę eutyrox 50 na zmiane z 75. Ważę 68 kg mam 160 cm wzrostu i od jakiegoś czasu sxukam sposobu aby schudnąc..moje codzienne jedzenie to zazwyczaj ziemniaki i chleb z dodatkami np ser. Nie wiem jak odżywiać się aby schudnać bo przy tej wadze źle czuje się w swoim ciele.czekam na odpowiedz :-)

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę zastosować dietę wegetariańską 1000 kcal, ćwiczyć i obserwować wyniki ( minimum 2 tygodnie).
Po czym ponownie wykonać badania tarczycy i skonsultować się z endokrynologiem.