Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czapeczki dla niemowląt

Witam. Jestem ciekawa czy jest różnica między czapeczkami dla niemowląt. Głównie chodzi mi o czapeczki dla niemowląt, które są wiązane i te zwyczajnie wkładane. Tematyka mnie interesuje, bo niedawno zostałam mamą i staram się dowiadywać nowych rzeczy. Nie chciałabym też zrobić mojemu dziecku krzywdy, a po usłyszeniu informacji mam wątpliwości. Mianowicie o czapeczkach dla niemowląt zaczęłam rozmawiać z moją siostrą, która jest pedagogiem i twierdzi że jeżeli naszemu niemowlakowi nie będziemy zakładać wiazanej czapeczki to mu się krtań opuści i z logopedycznego punktu widzenia będzie miał trudności z nauką mówienia, czy to rzeczywiście ma jakiś wpływ, że nosi nie wiązane czapeczki dla niemowląt? Wiązane czapeczki dla niemowląt przyspieszają i ułatwiają rozpoczęcie mówienia? Czy czapeczki dla niemowląt w ogóle wpływają na naukę mówienia u dzieci, czy nie ma to znaczenia? Jakie czapeczki dla niemowląt najlepiej wybierać?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Codzienna pielęgnacja zdrowej skóry niemowląt i małych dzieci

Skóra maluszka jest wyjątkowo delikatna, dlatego wymaga specjalnej ochrony i pielęgnacji. Obejrzyj filmik i dowiedz się, jak dbać o nią każdego dnia.

PIERWSZE SŁYSZĘ , MOŻE PANI SIOSTRA GDZIEŚ PRZECZYTAŁA O TYM ALE WIĘKSZOŚC DZIECI MA ZWYKŁE CZAPECZKI I NIE MA PROBLEMÓW Z MOWA,
TERAZ LOGOPEDZI POKAZUJĄ RODZICOM JAK MAJĄ UCISKAĆ, MASOWAC OKOLICE UST ABY UZYSKAĆ ODPOWIEDNIE NAPIĘCIE MIĘŚNI JAMY USTNEJ I WARG, , PRZYWIĄZANIE CZAPECZKI NIE WZMACNIA ŻADN YCH MIĘSNI.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy