Widoczne zaburzenie struktury nieregularne i hipoechogeniczne

W piersi prawej przy brzegu otoki w rzucie blizny widoczne jest zaburzenie struktury nieregularne ,hipoechogeniczne dajace cien akustyczny o szerokosci 7mm w miejscu zmiany brak badalnych palpacyjnych zgrubien. Czy może to być zmiana po wycieciu ropnia 14 lat temu Usg I mammografia robione w poprzednich latach nic nie wykazaly.Jestem w grupie podwyzszonego ryzyka

Szanowna Pani. Proszę zgłosić się na konsultację do specjalisty chirurga onkologa bez zbędnego zwlekania. Po zbadaniu piersi można będzie określić charakter tej zmiany i co należy dalej wykonać.