Widoczne zaburzenie struktury nieregularne i hipoechogeniczne
W piersi prawej przy brzegu otoki w rzucie blizny widoczne jest zaburzenie struktury nieregularne ,hipoechogeniczne dajace cien akustyczny o szerokosci 7mm w miejscu zmiany brak badalnych palpacyjnych zgrubien. Czy może to być zmiana po wycieciu ropnia 14 lat temu Usg I mammografia robione w poprzednich latach nic nie wykazaly.Jestem w grupie podwyzszonego ryzyka

KOBIETA, 54 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani. Proszę zgłosić się na konsultację do specjalisty chirurga onkologa bez zbędnego zwlekania. Po zbadaniu piersi można będzie określić charakter tej zmiany i co należy dalej wykonać.