Widoczny zarodek z serduszkiem FHR 108 w ciąży

Witam Jestem w 6 t 4 d ciąży. na USG był już widoczny zarodek z seruszkiem FHR 108 i pęcherzyk żółtkowy 6,3 mm. Od lekarza dostałam zwrotną informację że pęcherzyk jest trochę za duży ale sie tym nie martwimy ale akcja serduszka dziecka jest zdecydowanie za mała bo powinna wynosić ponad 160. Proszę o informację czy faktycznie na tak wczesnym etapie ciaży serce maluszka powinno bić tak szybko i czy wielkość pęcherzyka żółtkowego faktycznie nie powinna mnie martwić bo moim zdaniem jest za duży

Lek. Tomasz Budlewski

lekarz określił powyższe dane i sądzę, że należy się zgodzić, aczkolwiek proponuje udać sie w najbliższym czasie na kontrolę aby ponownie określić FHR.