Omegaregen a jego właściwości

Witam ! Czy produkt reklamowany na państwa stronie tzn. Omegaregen, stworzony z bioestrów oleju lnianego jest faktycznie suplementem godnym uwagi o realnym wpływie na zdrowie, z wyższością skuteczności oraz zdrowotności nad tranem lub olejem lnianym? Czy też to kolejny wymysł marketingowy koncernów farmaceutycznych? Czy Omegaregen można stosować równocześnie z olejem lnianym ? Zastanawiam się czy faktycznie ten preparat jest skuteczny. Przyznam się, że zawsze sceptycznie podchodzę do tego typu suplementów diety jak właśnie Omegaregen, ale z drugiej strony jest o nim dosyć głośno, więc może faktycznie jest on w stanie zrobić coś dobrego dla organizmu. Jak to jest? Jaka jest opinia lekarzy na temat suplementu diety Omegaregen? Warto go stosować czy jego działanie to jednak bujda? Z góry dziekuję za każdą odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność odpowiedniej suplementacji.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

suplement jest korzystny dla zdrowia i można go używać zamiast oleju lnianego lub tranu. Zdarza się, że część pacjentów " nie przełknie" oleju lnianego ze względu na smak, podobnie z rybami. Jeżeli spożywa Pan ryby i olej lniany nie ma potrzeby dodatkowej suplementacji.

Pozdrawiam serdecznie