Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wodnista i przezroczysta sperma

Witam, od jakiegoś czasu mam bardzo wodnistą i przezroczystą spermę. Cze mam powód do obaw? Mogę to jakoś zmienić żeby sperma z powrotem była gęsta i biała? Wcześniej właśnie taka była. Nigdy nie miałem tak wodnistej i przezroczystej spermy. Od czego może to być zależne? Czy od tego co jem? A może to objaw jakiegoś zapalenia? Choroby ? Problemów z ukłądem moczowym/ Z jądrami? W końcu to w jądrach sperma jest produkowana, więc może problem tkwi właśnie w zapaleniu jąder? nie mam pojęcia. Obawiam się, że to co poważnego. Coś złego, coś czego nie da się wyleczyć. Czy tak już zostanie? Proszę o pomoc. Z góry dziękuje. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Jest to zjawisko normalne przy częstych ejakulacjach. Zwykle przy ograniczeniu ejakulacji i wstrzemięźliwości seksualnej(7-14 dni) nasienie staje się gęstsze. Jezeli jednak zauważył Pan zmiany jakości nasienia mimo braku częstych ejakulacji konieczne jest wykonanie badania nasienia i kontakt ze specjalistą.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy