Wpływ cynamonu na cerę

Cynamon a jego wpływ na cere czy picie cynamonu z mlekiem wpływa na cere przeciwtrądzikowo,rozjaśnia cere?czy tylko maseczki z cynamonu działają korzystnie?

Lek. Marta Gryszkiewicz

To forum w którym w roli ekspertów występują - lekarze, psychologowie i dietetycy. A to pytanie powinno zostać skierowane do kosmetologa lub kosmetyczki.