Wpływ suplementu Synedrex na wczesną ciążę

Zajście w ciążę a Synedrex Witam, Moje pytanie dot. wpływu w/w suplementu na płód w pierwszych tygodniach. Ćwiczę zawodowo na siłowni, przyjmowałam Synedrex aby obniżyć % tkanki tłuszczowej na tzw. redukcji. W tym czasie zaszłam w ciążę. O ciąży dowiedziałam się w 5t (3t od zapłodnienia). Niezwłocznie odstawiłam Synedrex.

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety nie ma badań nad wpływemtego leku na płód, dlatego ciężko określi skutki jego stosowania w ciąży.
Pozdrawiam