Wrażenie nieustannego obserwowania

Mam dziwne wrażenie że ktoś mnie obserwuje, stoi nademną w nocy, kroczy za mną, widzę postacie w swoim pokoju chociaż inni mówią że nic nie ma, a dodatkowo słyszę wiele różnych odgłosów któe mnie przerażają, nie wiem co mi jest. Ale mam wrażenie że pogubiłam się w tym wszystkim.

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza psychiatry. Podobne objawy mogą być objawami choroby (np schizofrenii). Konieczna jest diagnostyka i w razie potrzeby podjęcie leczenia.