Wskazania do przyjmowania Encortonu w ciąży

Witam. W ostatim czasie mialam 4ciąże biochemiczne potwierdzone badaniem beta hcg. Mialam kiedys wyktyte przeciwciala ANA ale ich miano bylo niskie 1:80.Oraz antykoagulant tocznia powyzej normy. Przez te ostatnie ciaze bralam duphastpn, luteine i clexane 0,4. Ale i to nie pomoglo. Badania genetyczne są wporządku. W związku z tym mam pytanie czy przyjmowanie przy następnej ciąży Encortonu pozwoli aby zarodek się wreszcie zaczął rozwijać i donosic ciążę? Boję się przyjmowac w ciazy ten lek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.