Wybór znajomych przez partnera

Witam, mam obawy co do znajomych, z ktorymi spotyka sie moj chlopak. To nie jest tak, ze zadzieramy nos do gory, czy chce Mu tych znajomych wybierac, jednak uwazam, ze powinien sie bardziej cenic, gdyz ludzi z ktorymi sie spotyka maja tylko jeden cel w zyciu a mianowicie picie... Nie wiem, jak do Niego przemowic...

Witam,
oczywiście,że jest to problem i delikatnośc Pani będzie tylko podtrzymaniem jego otoczenia.Taki problem bierze się z poczucia niskiej wartości/być może i przy Pani/,ale tym bardziej wazne jest,by nie zmuszła się Pani do jego poziomu,lecz odwrotnie,wykorzystała swoją przewagę i postawiła ultimatum:"albo-albo".
Proponuję to,gdyż może się przy okazji okazać,że i Pani czuje się niepewnie wśród osób mocnych osobowościowo ,stąd też godzi się Pani na parterów,nad którymi dominuje.
To konieczny sprawdzian dla samej siebie.Bolesny najczęściej,ale konieczny,pozwalający na tworzenie dojrzałych związków z dojrzałymi ludżmi.
Naprawdę zachęcam.Także przy wsparciu psychoterapeuty.

Witam, nie może Pani zabronić chłopakowi widywania się z jego znajomymi, nawet jeżeli Pani oni nie odpowiadają ale na pewno ma Pani prawo wyrażać swobodnie opinię na ten temat a także zdecydowanie budować własne-wspólne grono ludzi na odpowiadającym Wam obojgu poziomie, zapewne z czasem tamte znajomości ulegną rozluźnieniu a nowe pogłębieniu, tak przynajmniej się dzieje kiedy znajomość rozwija się pomyślnie, czego Pani życzę. Pozdrawiam