Wyciek z piersi 5 lat po zaprzestaniu karmienia piersią

witam serdecznie moje pytanie ;polega na tym iż mam wyciek z piersi wydzielina jest biała tak jakby bezbarwna jest lepiąca nie karmię dziecka od 5 lat wyniki na tarczyce są prawidłowe lekarz ginekolog twierdzi że to naturalne ale dla mnie nie .Co i jakie mam badania zrobić czy jakieśc może potrzebne mi są tabletki hormonalne choć do tej pory żadnych nigdy nie zażywłam.

Witam Panią,

Proszę oznaczyć sobie stężenie prolaktyny we krwi -rano na czczo. W razie nieprawidłowego wyniku powinna się Pani zgłosić do endokrynologa, który w razie potrzeby zaleci Pani dalszą diagnostykę.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz