Wykluczenie ciąży a powiększenie brzucha

prosze o pomoc . 5 testow wyszlo negatywnie , ginekolog nie stwierdzil ciazy a bylam u niego 9 tygodni po stosunku . okres tez sie pojawil . a znacznie powiekszyl mi sie brzuch i to tak od samego dolu . do niedawna zylam tez w duzym stresie . waga jest bez zmian . co mi jest ? mam zaparcia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by 9 tygodni po stosunku ginekolog nie zdiagnozował ciąży. Proszę zatem zaufać lekarzowi! A propos powiększenia obwodu podbrzusza, to jak najbardziej może być to objaw zaparć.