Wymioty i sinienie u rocznego dziecka podczas kąpieli

Witam, blagam o szybka odpowiedz, moj roczny synek zawsze uwielbial sie kapac, ale ostatnio po wlozeniu do wanienki robi sie blady, wymiotuje, I wyraznie widac ze jest mu slabo, na 4 mycia 3 razy sie to zdarzylo, po wyjeciu z wody jest bladosiny, po ok 15min.wracaja mu kolory ale jest senny, woda nie jest za goraca, przed kapiela nie jest karmiony. Co to moze byc?

Proszę się koniecznie zgłosić do lekarza pediatry. Podobne objawy mogą wynikać z jakiegoś negatywnego skojarzenia dziecka (przypadkowego, ale powodującego stres i napięcie emocjonalne i objawy opisane wyżej) lub z choroby, która musi określić lekarz na podstawie badania.