Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymioty podczas przyjmowania antybiotyku w przebiegu zapalenia oskrzeli

Witam. Mam problem, ponieważ choruję na zapalenie oskrzeli i przepisano mi dzisiaj antybiotyk o nazwie Klarmin. Po kilku godzinach od zażycia leku, zacząłem odczuwać ,,chemiczny'' posmak w ustach, który stawał się coraz intensywniejszy, aż doprowadził do obfitych wymiotów. Czy powinienem zgłosić się do lekarza z prośbą o zmianę antybiotyku, czy poczekać na reakcje organizmu po następnej dawce?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Badania krwi - bilirubina

Sprawdź czym jest bilirubina! Czy masz ją w normie? Jakie są przyczyny jej wysokiego stężenia w organizmie? Dowiedz się szczegółów, ponieważ jej nadmiar może prowadzić do żółtaczki.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy