Wynik Angio TK kończyn dolnych

Osie biodrowe, udowe i podkolanowe prawidłowe. Zwężeń nie wykazano. Podziały t.podkolanowej prawidłowo zachowany. TT. podudzi drożne w początkowych objętych badaniem odcinkach jednak po lewej nieco węższe niż po prawej- To wynik z Angio Tk kończyn dolnych. Co on oznacza? on jest pozytywny jak bo ja nie rozumiem tego... mi w usg stwierdzono mi obustronny zespół usidlenia tętnic podkolanowych...

Szanowana Pani badanie angi ct jest badaniem o większej czułości od usg. Na podstawie przytoczonego opisu praktycznie nie stwierdzono u Pani odchyleń od stanu prawdiłowego. Sugeruję kontrolne badanie u chirurga naczyniowego z tym wynikiem badania. Pozdrawiam