Wynik badania USG nerki 75-letniej osoby

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące wyników badania usg. Pacjentka ma 75 lat. "...Obie nerki wielkości prawidłowej, warstwa korowa zcieńcza w dolnym biegunie nerki prawej struktura echo-dodatnia śr.6mm podobna po stronie lewej4mm. UKM nie poszerzone, pęcherz moczowy echo-ujemny"

W badaniu stwierdzono dwie zmiany hyperechogenne w nerkach - mogą to być różnego rodzaju zmiany ogniskowe ( łagodne/złosliwe/przerzuty) lub ubytek warstwy miąższowej - ciężko to okreslić bez zdjęcia/video. Ścieńczała warstwa korowa może sugerować jakiś stopień niewydolności nerek ( ocenia się badając poziom mocznika, kreatyniny i eGFR z krwi ).
Proszę udać się do lekarza POZ - wykonać badanie krwi i rozważyc badanie kontrolne USG za 3-6 miesięcy lub badanie TK ze środkiem kontrastowym - jeżeli nie ma zaawansowanej niewydolności nerek ( zmiany w nerkach są dość małe - mogą być za małe do jednoznacznej oceny ).