Wynik bdań RTG kości udowej

dzien dobry, wyniki badan RTG,w okolicy nadklykcia bocznego kosci udowej widoczny jest dobrze wysycony okragly cien o wymiarach 9x7mm mogacy odpowiadac zwapnieniu lub kosteczce dodatkowej. po za tym zmian zazdnych sie nie stwierdza, moge dodac od siebie ze jak ktos mnie nie chcacy uderzy albo sam sie o cos przypadkowo opre strasznie mnie boli, co moge z tym zrobic?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, ze zdjęciem należy zgłosić się do ortopedy, możliwe (w zależności od lokalizacji), że zmianę można usunąć operacyjnie, co powinno zmniejszyć dolegliwości.