Wynik glukozy w 34 tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 34 tyg, ciąży. Dziś odebrałam wynik glukozy i jest dużo poniżej normy a mianowicie 45. Co to oznacza? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jest znacznie obniżony i wskazuje na hipoglikemię. Niestety nie napisała Pani jednak z jakiego powodu badanie było wykonane dopiero w 34 tygodniu, czy stosuje Pani jakąś dietę, insulinę, itd? Od tego zależy bowiem wiarygodna interpretacja. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję kontakt z lekarzem prowadzącym.