Wynik przezierności karku w 1. trymestrze

Dzień Dobry. Mam problem i bardzo się tym martwię. Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych w 1 trymestrze zostałam skierowana na badanie krwi ponieważ przeziernosc karku wyszła 3,1. Lekarz nic nie chciał powiedzieć nawet troszkę nie uspokoił... Bardzo sie boje i stresuje a 14 dni muszę czekać za wynikami. Mogę prosić o jakieś informacje i porade? Bardzo dziękuje i pozdrawiam. Julia

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie poczekać na wyniki. W tym momencie można jedynie gdybać i nie należy się zamartwiac