Wynik USG jamy brzusznej i ból brzucha
Witam,chcialam zapytac sie o moje wynuki usg jamy brzusznej:trzustka hyperechogeniczna,odczowam ból brzucha po lewej stronie a takze lewym zebrem.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
73 poziom zaufania
Witam Hiperechogeniczność trzustki może świadczyć o występowaniu stłuszczeń. Ze względu na występowanie dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska.