Wyniki badań a przekrwione oczy

Witam ponownie, Wykonałam zalecone badania: OB - 33 MM/H ASPAD - 23 U/L ALAT - 40 U/L KREATYNINA - 1.179 MG/DL CRP - 36 MG/L Przeciwciała anty - TG - 10,5 IU/ml Przeciwciała anty-TPO - 66,2 Proszę o pomoc, moje oczy sa nadal przekrwione, jak po spawaniu Stosuję krople SULFACETAMIDUM 10%, bez rezultatu Barbara

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku poprawy po stosowanych kroplach do oczu powinna Pani udać się na wizytę do lekarza okulisty. Do poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.