Wyniki badań a Zespół Gilberta

Zespół Gilberta czy jednak coś innego? Witam serdecznie - objawy: chroniczne zmęczenie, bezsenność, pobolewanie brzucha. Wyniki badań ( i po tygodniu): bil. cał 1,94 (2,4; pośr. 1,5 bezpośr. 0,5), AspAt 32,3 (42,4), AlAT 23,4 (37,5). Surowica silnie zażółcona. USG jamy brzusznej prawidłowe, CRP w normie, HCV ujemny. Morfologia w normie (wcześniej częsta anemia). Osoba szczupła, niepijąca. Czy to może być zespół Gilberta? Jeśli nie, jaka dalsza diagnostyka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą wskazywać na zespół Gilberta. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.