Wyniki badania nasienia 28-letniego mężczyzny

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników abst. pł 5 dni czas upłynnienia w 37stC Objętość 4,9ml ph 7,8 liczba plemników 6,2 mln/ml całkowita licz.w ejakul. 30,4ml szybki ruch line. 7 wolny ruch lin. i nielin. 39 brak ruchu postęp. 13 plemniki nieru. 41 Morfologia:% prawidł 2 patologia gło. 94 patologia wstawki 3 patol.witki 1 leukocyty 1,5 w posiewie bakteria paciorkowca

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do urologa celem ustalenia odpowiedniego postępowania. Ilość plemników oraz ich morfologia nie jest prawidłowa.