Wyniki badania nasienia a szanse na poczęcie metodą in vitro

Witam. Odebraliśmy z mężem wyniki badań nasienia. Niestety nie umiemy ich odczytać. liczba kom. ok. 0,2 , w tym leuk. 0,1.Koncentracja 3,1,całk. liczba w eja. 11,9,żywotność 58.Ruch postępowy 11%,niepostępowy 25%,nieruchome64%.Morfologia WHO plem. praw. 0, nieprawid. 100,wady główki 99,wad. wstawki 75,wady witki 20.Rozpoznanie OligoAsthenoTeratozoospermia. Wiemy,że nie jest dobrze ale czy są jakiekolwiek szanse na naturalne poczęcie bądź metodą in vitro?Pozdrawiam E.

Portal nie sluzy interpretaxji wynikow badan.
Prosze zglosic sie w tym celu do lekarza prowadzacego, ktory je zlecil i ma pelny wglad w dokumentacje medyczna i znajomosc przypadku.
Moga Panstwo odniesc sie do ogolnodostepnych norm WHO