Wyniki badania USG szyi i stan po całkowitej tyreoidektomii

witam prosze o interpretacje wynikow badan mojej mamy Stan po całkowitejtyreoidectomii z powodu raka brodawkowatego-wariant klasyczny po uzupelniajacym leczeniu I131(08.200-75uCi i131)jastrogenna niedoczynnosc tarczycy.Zespół pustego siodla.tsh5,5840Ca2,3tg<20,0 25OHd334,7 usg szyistan po strumektomii w łoży pooperacyjnej tkanki gruczołowej ani zmian podejrzanych nie stwierdzam w okolicy podżuchwowej prawehipoechogeniczny węzeł chłonny z zatoką tłuszczową o wym17,8mm czesc dalsza w drugiejwiado.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w portalu bardzo ciężko jest znaleźć drugą część pytania. Proponuję udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.