Wyniki TK brzucha 31-latki
wynik tk w brzuch wszystko prawidlowe tylko to POJEDYNCZE ZWAPNIENIA OBREBIE BRODAWEK ZWAPNIENIA WIELKOSCI 5 MM OBECNOSCI POWIEKSZONYCH WEZLOW CHLONNYCH W PRZESTTRZENI NIE STWIERDZA SIE AORTA NIEPOSERZONA ..SCIANY MIEDNICY ZMIAN NIE WSKAZUJA MACICA I JAJNIK LEWY PRAWIDLOWE JAJNIK PRAWY PRAWIDLOWY O WYM PRZEKROJU 43X27MM W JEGO WNETRZU OWALNA STRUKTURA TORBIELOWATA O WYM 36 X25MM ZE WZMACNIAJACYMI SIE KONTRASTOWO NIEROWNYMI SCIANAMI GRUBOSC SCIANY DOCHODZI DO 9 MM DO TYLU OD JAJNIKA PRAWEGO WEWNA

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Niestety powyższy opis nie jest pełnym. Konieczna wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie ponieważ aby móc się do niego ustosunkować konieczne jest poznanie całej historii medycznej oraz obecnych objawów.