Wypadająca śluzówka odbytu

Witam, urodziłem się z zarosniętym odbytem, skutkiem tego jest wypadająca śluzówka, to bardzo wstydliwe i uporczywe codzienne uzywanie podkladek, aby nie bruzdzic bielizny sluzem, czy jest jakas mozliwosc aby kawalek sluzuwki wysuszyc ? dokonac martwicy ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem, a najlepiej proktologiem, jakie są możliwości leczenia, ewentualne zabiegi.
Pozdrawiam