Wypadanie włosów i rzęs, zmęczenie i brak odporności

Mam wiele objawów brak przyczyn badania w normie wypadaja mi włosy od 10 lat brwi rzesy ,głowy ,mam problem ze stawami,wypiek na policzku,brak odporności ,chroniczne zmęczenie które- poczatkowo bywało nawet po 12 godzin dziennie ciagła potrzeba snu, całkowity brak energii przeciwieństwo mojego temperamentu, ciągle mi zimno,niskie cisnienie, depresja,skoki wagi,miewałam bóle jajników jedyne nieprawidłowosci w wynikach to podniesiony androstendion już nie wiem w jakim kierunku szukać dziękuje.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Koniecznie należy wykonać pełną diagnostykę endokrynologiczną. Poza tym proszę się zwrócić o pomoc do dobrego psychologa, w celu leczenia depresji.
Proszę sobie pomóc i absolutnie nie bagatelizować objawów. I proszę pamiętać, że ze wszystkim można sobie poradzić! Głowa do góry! :)

Trzymam kciuki!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl