Wypytywanie rodziny o chłopaka

Witam. Mam 23 lata. Mam problem. Jestem ze swoim chłopakiem dopiero 5 miesięcy, bardzo się kochamy, ale niestety moja rodzina go nie traktuje. Wypytuje mnie o Niego, czy uczy się dalej, chodzi do szkoły. Ale to pytanie to nie jest troska. Oni robią wszystko żebym go zostawiła. Ja niestety nie potrafię Marcina oszukiwać i mu to powiedziałam. Boję się, że ja nie wytrzymam rozstania, bo stracę sens życia. Niestety robi się tak, że to On mnie zostawi.Co ja mam robić?Nie chcę mi się żyć.Chcę umrzeć!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza