Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyrzuty sumienia spowodowane samotną matką

Witam. Mam męża i dwójkę dzieci. Jestem jedynaczką . Moja mama uważa, że powinniśmy z nią mieszkać, bo jet samotna, żeby pomóc jej w różnych sprawach. My jednak chcieliśmy mieć własny dom, Nie wiem, co zrobić, bo z jednej strony, mam poczucie winy, że mama zostanie sama, a z drugiej nie spełnimy swoich marzeń.
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Rodzina dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rodzinie dzieci autystycznych.

Każdy z wyborów, które podejmujemy w życiu wiąże się z pewnymi konsekwencjami.
Jest Pani w tej komfortowej sytuacji, że zna Pani konsekwencje podjęcia decyzji zamieszkania czy też nie zamieszkania z matką.
Można zadać sobie wiele pytań dotyczących między innymi tego: jakie relacje wiązały Panią z matką do tej pory ( relacja zależna, symbiotyczna, odcięta itp.) , jak mocno na dzień dzisiejszy Pani matka potrzebuje od Pani stałej opieki, co na pomysł wspólnego zamieszkania z "babcią" mówi mąż i dzieci? I najważniejsze - Pani stwierdzenie, że "nie spełnimy swoich marzeń"... - co przez to Pani rozumie.

0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy