Wysoki poziom trójglicerydów u 38-latka

Witam mam 38 lat i bardzo wysoki poziom troj glicerydow przed leczeniem ponad 2600 teraz waha się między 600 a 800 zażywam bardzo silne leki dwa razy dziennie i nie wiem co mógłbym jeszcze w tym momencie zrobić aby te wyniki poprawić proszę o radę Piotrek

Zakładam, że podjął Pan wszelkie środki prowadzące do normalizacji masy ciała, prowadzi Pan racjonalną dietę, jest Pan aktywny ruchowo. Tak wysokie wartości TG mogą wskazywać na tzw tło monogenowe i osiągniecie prawidłowego poziomu może być niemożliwe.