Wzrost wagi ciała, wahania nastroju i pogorszenie wzroku

Od kilku miesięcy pogorszył mi się wzrok, moja waga raz rośnie raz maleje, mam wahania nastroju, jestem wyczerpana i nie ważne ile śpię i tak się nie wyśpię, A jakiś miesiąc temu zauważyłam opuchnięcie po lewej stronie żeber i wyczuwam jakieś zgrubienie na kości. Czesto mam skurcze łydek i bolą mnie plecy. Bardzo łatwo doznaję różnych urazów. Mam ostatnio problemy z zębami i lekkie migreny. Boję się o swoje zdrowie. Co może mi być? (palę regularnie i okazyjnie spożywam alkohol)

Witam, myślę że sama pani zasugerowała pierwszą zmianę w trybie życia - rzucenie palenia. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, on powinien pani udzielić porady jak poradzić sobie z trudnym procesem pożegnania z nałogiem. Po drugie wywiad, badnie fizykalne i podstawowe badania laboratoryjne powinny być punktem wyjścia do dalszych decyzji diagnostycznych.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza