Z czego może wynikać moja bezsenność i osłabienie?

szanowna pani doktor choruje na rzs i toczen lekow ktore biore jest dosyc duza ilosc jestem rowniez po zawale serca mam niedoczynnosc taczycy chodze do psychiatry w zwiazku z depresja na depresje biore fluoksetyne na serce betalok zok iporel i physiotens oczywiscie na rzs ARAWA LETROKS NA NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY od pewnego czasu bardzo sie poce tzw zimne poty bardzo duzym problemem dla mnie jest bezsennosc nie spie praktycznie wzale pierwszym lekiem byl estazolan i chyba przez dwa lata byl sspokoj pozniej przestal dzialacnastepnie clonazepamum spalam swietnie ale sytuacja sie powtorzyla teraz jestem nalorazepamie kyory nie dziala wcale chyba ze polacze go zpromazinem nasililo sie pocenie jestem bardzo oslabiona czesto lapie jelitowki zaden z lekarzy nie umie mi wytlumaczc czy jest jakas negatywna zaleznosc miedzy lekami boje sie bo choruje na sercemam brac leki zeby spac zeby organizm sie regenerowal a z drugiej strony podejrzewam ze sa to skutki odstawienne chociazby estazolamu stad te poty i oslabienie czy moze mi pani pomoc i chociaz wytlumaczyc na co mam zwracac uwage dziekuje bardzo

niestety wiele starszych osób cierpi na zaburzenia snu, mogę jedynie polecić specjalistów psychiatrii którzy zajmują się leczeniem zaburzeń snu w Warszawie (na ul. Nowowiejskiej)