Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy stres wywołuje bezsenność?

Czy dlugotrwaly stres powoduje bezsennosc i problemy ze snem, mianowicie zauważyłem że największy stres mam na noc gdy trzeba iść spać... Biore agomelatyna egis, 0-0-1 w 2019 bralem mix wenlafaksyne triticco egzysta bez poprawy był też aciprex wcześniej, depakine chrono sulpiryd, lekarz powiedział że to problem psychologiczny, czy to oznacza że nie ma leku który mi pomoże na samą noc żeby problemu z zaśnięciem nie było i sen był regenerujący a nie jak dotychczas czuje sie wyczerpany, kiedyś psycholog powiedziała mi że to się skończy zawałem, udarem i chyba do tego to wszystko dąży, nie wiem czy szukać dalej pomocy bo bralem duże dawki leków nie miałem skutków ubocznych ani też nie było problemu z zejścia z leków.. Czy jestem lekooporny i nie ma dla mnie pomocy?
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 2 miesiące temu

Co zrobić, gdy sen nie przychodzi?

Nie możesz zasnąć? Przekręcasz się z boku na bok? Obejrzyj filmik i dowiedz się, co robić w takiej sytuacji. Ekspert podpowiada, jak sobie pomóc, kiedy sen nie przychodzi.

Dzień dobry, wysoki poziom stresu może wpływać na jakość snu i spowodować trudności ze snem. Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. Trudności zmniejszą się jeżeli będzie Pan poczucie że sobie lepiej radzi ze stresem, codziennymi problemami.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy