Zabieg ostrzyknięcia hialuronidazą okolic oka

Witam, Czy w Pani gabinecie można wykonać zabieg ostrzyknięcia hialuronidazą okolic oka po nadmiernym podaniu kwasu hialuronowego, na skutek czego powstały brzydkie "poduszki "pod oczami. jakie są uwarunkowania do przeprowadzenia zabiegu i ewentualny koszt. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

wykonuję takie zabiegi...niestety dość często po nieudanych procedurach.
Okolica oka jest nadwyraz ciężka ze względu na pewne uwarunkowania anatomiczne ale oczywiście należy podjąć próbę gdyż z mojego doświadczenia wynika, że owe "poduszeczki" potrafią się utrzymywać przez długi czas.

Koszt zabiegu to 499 zł a każdy kolejny (wykonany do miesiąca od pierwszego) 120 zł.

Zapraszam serdecznie:)

Witam Panią
Tak wykonuję zabiegi hialuronidazą to,koszt ok 400 zł.Jednak bezpieczniejsze są zabiegi korekcyjne z użyciem fal radiowych., może warto o nich pomyśleć?Jeżeli nie jest Pani zadowolona z zabiegu najbezpieczniej jest się zwrócić do lekarza wykonującego zabieg aby dokonał korekty gdyż on wie jaką techniką wykonywał zabieg,oczywiście w wyjątkowych przypadkach służę pomocą.
Łączę wyrazy szacunku.

Tak można u mnie w Klinice wykonać hialuronidazę. Najpierw musiałaby Pani przyjść na konsultację, podczas której obejrzę okolicę oka. Koszt ustala się indywidualnie, w zależności od zużycia preparatu.