Zabieg usunięcia ciąży pozamacicznej a plamienia

Witam 26.11.2016 miała zabieg usunięcia ciązy pozamaczicznej usuneli mi prawy jajowód bez jajnika , czuje sie dobrze po zabiegu nie krwawilam mocno 27.11.2016 wypuscili mnie dodomu od 29.11.2016 mam mocne krwawienie z drog rodnych jak miesiaczka czy jest mozliwe ze juz bym dostala krwawienia miesiaczkowego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.