Zaburzenia koncentracji u 22-latka

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat dziwnych myśli. mam je od paru dni ,zaburzają mi koncentracje,można powiedzieć robią na przekór sobie,potrafię myśleć o [niczym] zamiast skupić się na tym co bym naprawdę chciał .dodam,ze rozmawiałem z osoba z rodziny i czuje się trochę lepiej.pozdrawiam.

Witam. Proponuje Pani udać się do psychologa. Tam będzie Pani miała okazje na dokładne opowiedzenie Pani problemu. Na czym polegają Pani dziwne myśli, co Pani rozumie przez te słowa. Bardzo ważne jest wsparcie rodziny, proszę z niego nie rezygnować.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, proponuję odczekać kilka dni, prawdopodobnie objawy ustąpią, jeżeli tak się jednak nie stanie zachęcam do konsultacji u psychologa - psychoterapeuty. Pozdrawiam.