Zaburzenia nerwicowe a cienie pod oczami

Witam, mam 25 lat i cienie pod oczami od długiego czasu, pije duzo kawy , pale dużo papierosów , często też czuje pieczenie a czasem nawet ból z prawej strony na biodrem pod żebrami i czasem też po lewej stronie pod sercem (kiedyś myślałem że to zawał ale wykluczyłem bo serce mam troszkę wyżej ) 5 lat temu wciągałem nosem amfetaminę, a ostatnio często odwiedzałem sądy i dostałem zaburzeń nerwicowych (prawdo podobnie , ciągle się o coś martwiłem nie mogłem się skupić...) i nie mam czasu iść do

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie jest konkretnie pytanie. Odnośnie dolegliwości to są one mało specyficzne i bez możliwości przeprowadzenia badania i wykonania ew. badań dodatkowych trudno mi się wypowiedzieć.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
opisuje Pan bardzo różnorodne, niespecyficzne objawy. Proponuję zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego, aby ocenił ogólny stan Pana zdrowia i rozpoczęcie psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie
Monika Prus