Zaburzenia płynności mowy

Mam trudności z płynnością mowy,,tzn (zacina się) i w prawej ręce ( nie słuchają mnie) palce-nie mogę pisać,smarować kanapki itp. Nadmieniam ze tk głowy nic nie wykazało ani doppler tętnic szyjnych,

Aleksander Ropielewski

Sugeruję konsultecję neurologiczną, ponieważ bez przeprowadzenia badania neurologicznego trudno mi ustalić przyczynę dolegliwości, a co za tym idzie ewentualne leczenie.