Zaburzenia psychiczne u 21-letniej osoby

Witam, mam 21 lat i cierpie od kilku miesięcy na pewne zaburzenia psychiczne, które - chcąc zdiagnozować - przekazałem psychiatrze. Ten zaczął straszyć mnie oddziałem i powiedział, że powinieniem się cieszyć, że się w ogóle dostałem. Przepisał coaxil, ale nie dopytał, czy mam mysli sambójcze, a w takich stanach lek ten ponoć nie jest zalecany. Moje objawy to męty i zaburzenia widzenia, anhedonia, zobojętnienie, brak chęci, zmęczenie, senność, zawroty. Okulista, neurolog, rtg szyji, morf.tsh-OK

Lek. Tomasz Budlewski

Bez zebrania dokładnego wywiadu medycznego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Mogę jedynie polecieć ponownie udać się do psychiatry, aby po badaniu móc określić najbardziej odpowiednie postępowanie. Pobyt w szpitalu jest bardzo pomocy ponieważ najlepiej tam ustalać odpowiednie dawki leków.