Zaburzenia słuchu i mowy po zażyciu marihuany

witam mam 23 lata spalilem maryske drugi raz w zyciu i od trzech dni mam zaburzenia sluchu i mowy nie moge nad niczym sie skupic widze jakos inaczej tak jak by mozg jechal na blednych falach tez nie moge spac bo nie umiem sie skupic nad tym marycha byla legalna z holandi ,pozdrawiam

Nawet "najlepsza" marihuana może wywołać obj. psychozy , depresji lub inne dziwne doznania o mniejszym natężeniu,dla ciebie jest to poważne ostrzeżenie, są osoby wrażliwe,które nawet po najmniejszej dawce środka psychoaktywnego źle się czują.Każdy środek psychoaktywny włącznie z THC może uszkadzać mózg na różnym poziomie