Zaburzenia wzwodu i ejakulacji

Witam,

mam jeszcze kilka pytań, jeśli można, choć wiem, że już kilka zadałem Panu, ale liczę, że uda mi się rozwiać moje wątpliwości. Pisałem poprzednio o tym, jakie leki zażywałem i to, że miałem obawy co do martwicy jąder czy ich zapaleniu, po tym jak od 2 tygodni brak u mnie erekcji i wypływu spermy.

Lekarz urolog po sprawdzeniu wyników badań moczu stwierdził, że to zator krwi i spermy w jądrach i dlatego bolą, co Pan w ostatniej wiadomości mniej więcej potwierdził. Lekarz urolog podał taką diagnozę i zalecił lek Ecriten pół tabletki na 3 dni masturbacji a lepiej seks z dziewczyną, ale niestety pozostaje mi to pierwsze.

Mam pytania.

  1. Czy jest taka możliwość, że jest to właśnie zator krwi w jądrach i spermy spowodowany ich zapaleniem i dlatego brak odpowiednich pełnych reakcji jąder, prącia?
  2. Jeśli w miarę normalnie odrasta mi zarost na twarzy, oznacza to, że jądra jeszcze funkcjonują i wydzielają testosteron, i nie jest to ich obumarcie tylko po prostu np. długie zapalenie jąder. Czy po prostu jest to testosteron w mniejszej ilości, który jest produkowany w nadnerczach i powodujący porost owłosienia na twarzy?
  3. Mam pytanie, czy jeśli mam wzwód, choć niestety mały i mała wydzielina z prącia w postaci małych, lepkich, gęstych kropel podczas oglądania filmu erotycznego, a nie ma normalnego wypływu spermy, choć jest reakcja organizmu tak zwany orgazm, choć też mniejszy, a nie ma reakcji np. podczas masturbacji w toalecie, oznaczać to może, że jest ten właśnie zator w jądrach, a nie że są one martwe i ta lepka wydzielina, mały orgazm i mniejszy przepływ krwi do prącia jest od gruczołu krokowego, dlatego bez pełnej wydzieliny płynu z plemnikami, czyli pełnej spermy?
  4. Czy jeśli, tak jak pisałem, odrasta w miarę zarost na twarzy i podczas oglądania filmu erotycznego są bodźce powodujące wzwód, choć mniejszy i wypływ lepkich przezroczystych niestety kropli oznacza, że jest testosteron w jądrach, powodujący te efekty, mimo braku prawidłowego wypływu spermy i z czasem wszystko się umiarkuje po podaniu leku Ecriten?

Objawy te pojawiły się po dawce leku, choć takie właśnie jak napisałem. Przez 2 tygodnie był brak tych reakcji, spowodowanej bólem i przeziębieniem jąder, może ich zapaleniem i możliwością, że jądra nie są martwe, skoro jakaś reakcja prącia jest, choć mniejsza i wypływ tej klejącej cieczy jest, odrastanie zarostu, choć wolniejsze.

Proszę o odpowiedź na pytania w miarę możliwości, czy jest to poprawa działania jąder, czyli takie reakcje organizmu jak opisałem w pytaniach, czy po prostu reakcja gruczołu krokowego bez ingerencji jąder, które mogą być już obumarłe...

  2. Jeśli w miarę normalnie odrasta mi zarost na twarzy, oznacza to, że jądra jeszcze funkcjonują i wydzielają testosteron, i nie jest to ich obumarcie tylko po prostu np. długie zapalenie jąder. Czy po prostu jest to testosteron w mniejszej ilości, który jest produkowany w nadnerczach i powodujący porost owłosienia na twarzy? - Myślę, że ma Pan odpowiednią ilość testosteronu w organizmie i nie jest on pochodzenia nadnerczowego (stamtąd wydzielają się tylko znikome jego ilości). Już Panu pisałem, może Pan nawet we własnym zakresie sprawdzić u siebie poziom testosteronu wykonując badanie krwi w prawie każdym laboratorium analitycznym.

  3. Mam pytanie, czy jeśli mam wzwód, choć niestety mały i mała wydzielina z prącia w postaci małych, lepkich, gęstych kropel podczas oglądania filmu erotycznego, a nie ma normalnego wypływu spermy, choć jest reakcja organizmu tak zwany orgazm, choć też mniejszy, a nie ma reakcji np. podczas masturbacji w toalecie, oznaczać to może, że jest ten właśnie zator w jądrach, a nie że są one martwe i ta lepka wydzielina, mały orgazm i mniejszy przepływ krwi do prącia jest od gruczołu krokowego, dlatego bez pełnej wydzieliny płynu z plemnikami, czyli pełnej spermy? - Myślę, że nie powinien się Pan niepokoić. Powoli wszystko wróci do normy. Jest to tylko kwestia czasu. Skoro już pojawia się jakaś wydzielina zapewne niedługo zregenerują się całkowicie jądra. Na pewno nie doszło do martwicy jąder. Myślę, że problemy ze wzwodem i ejakulacją w chwili obecnej też w pewnej części mogą mieć podłoże psychiczne. Zbyt intensywnie Pan myśli o swoim problemie co negatywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu głównie sfery seksualnej.

  4. Proszę o odpowiedź na pytania w miarę możliwości, czy jest to poprawa działania jąder, czyli takie reakcje organizmu jak opisałem w pytaniach, czy po prostu reakcja gruczołu krokowego bez ingerencji jąder, które mogą być już obumarłe... - Myślę, że w chwili obecnej następuje systematyczna poprawa w pracy jąder i nie ma powodu do niepokoju. Jądra na pewno nie są obumarłe tylko systematycznie regenerują się.