Zaburzenia zachowania u 2-latki

witam jestem mam 2 letniej MADZI od jej drugich urodzin zaobserwowaliśmy zmiany w zachowaniu dziecka,wczesniej mowila ciagle tata czasem mama teraz calkiem przestala mowi tylko po angielsku dodam ze miedszkamuy w szkocji i jeśli chce zebym jej cos podala mowi do mnie spojrz mowi ze ma pilke czasem niereaguje na imie ,poza tym jest pogodnym dzieckiem uwielbia się przytulać do taty cieszy się kiedy on wraca z pracy placze kiedy ja wychodzę do swojej pracy daje buziaki uwielbia bajki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę do lekarza pediatry, który oceni czy zmiana zachowania dziecka ma podłoże chorobowe. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.