Zachowanie 4-miesięcznego niemowlaka

Dzien Dobry. Mam 4 miesiecznego synka i zauwazylam ostatnio ze raczka bije sie po glowce. Jest on moim pierwszym dzieckiem wiec nie wiem czy takie zachowanie jest normalne?. Dziekuje za odpowiedz Aga.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, należy dziecko dokładnie obserwować pod względem częstości, okoliczności i w razie wątpliwości udać się do lekarza rodzinnego na konsultację. Pozdrawiam