Bicie się ręką po głowie przez 7-miesięczne dziecko

Mam pytanie bo nie pokoi mnie to ze mój synek będzie miał 7 miesięcy a bije się raczka po główce czy to może mnie nie pokoić to jest moje pierwsze dziecko i bardzo się martwię Bardzo Proszę o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się na wizytę kontrolną do specjalisty pediatry, który oceni czy zachowanie dziecka ma podłoże chorobowe.

proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym, niewykluczone, że bedzie potrzebna opieka psychologa lub specjalisty od integracji sensorycznej