Zachowanie 6-letniej autystycznej córki a problemy z błędnikiem

witam mam 6-letnią autystyczną córcię, która od pewnego czasu zgłasza mi dziwne objawy - mówi, że boli ją brzuszek (nie wymiotuje) i co gorsza rzuca mi się na szyję i krzyczy że kręci się podłoga (te zachowania nie są poprzedzone wariackimi zabawami!). Czy to mogą być objawy problemów z błędnikiem? Nie ma oczopląsu, a zdarzające się "nie trafianie w drzwi" zawsze było zrzucane na autyzm. Mamy już umówioną wizytę u laryngologa, ale córcia jest trudna do badania. Czego możemy się spodziewać?

Warto spokojnie poczekać na opinię specjalisty. Dodatkowo zachęcałabym także skonsultować się z prowadzącym córeczkę psychologiem lub lekarzem. Określi na ile te objawy mogą być niepokojące.

Daj spokój wizytom laryngologicznym, oni na tym się nie znają. Wytrzymaj, ja wiem, że to trudne!!. Masz takie dziecko i kochaj Go, nie będzie lekko.