Założenie implantu przy nawrotowej aftozie

Mam pytanie do protetyka.3 miesiące temu musiałam usunąć 2-ę,która była po resekcji 15 lat temu,tak zresztą jak 1-a.Jakie mam możliwości teraz?Dodam,że zęby mam bardzo słabe,część z nich jest martwa,bo jakieś 20 lat temu podeszła mi pod zęby ropa.Czy jest możliwe założenie implantu,jeśli od 8-u miesięcy walczę i leczę się na nawrotową aftozę,która mnie nie opuszcza nawet na dzień.Jeśli mostek to jaki,z czego i na których zębach?Nie chce dłużej czekać,jakie mam możliwości posiadania 2-i na teraz?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu uzyskania tak szczegółowych informacji powinna skonsultować się Pani z lekarzem dentystą, który przede wszystkim dokona sanacji jamy ustnej. Możliwości dalszego postępowania będą bowiem zależały od warunków anatomicznych, stanu zdrowia pozostałych zębów, itd. W tym celu konieczna jest jednak bezpośrednia wizyta.